Metamorfozy z allegro

Nagroda główna

Spośród uczestników castingu wybierzemy 10 osób, które wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej w naszym studio, a także wystąpią w nowym video na kanale Youtube DDOB! Stylizacje finalistów zostaną dobrane przez naszych Ambasadorów. :)

Finaliści, którzy najlepiej poradzą sobie na sesji, ukażą się w nowym numerze magazynu JOY!

Nagroda główna

Zasady castingu

Zasady castingu
  • 1. Dodaj serię zdjęć (album – 2 zdjęcia w 1 poście) na Twoim Instagramie: niech pierwsze zdjęcie przedstawia Ciebie (Ty gotowy/a na metamorfozę z Allegro!), drugie zdjęcie to screen produktu wybranego w aplikacji Allegro, który miałby zostać wykorzystany do Twojej sesji zdjęciowej.
  • 2. Na zdjęciach oznacz profil @moda_allegro i @ddobinsta oraz dodaj w opisie #ModaNaAllegro #ModaNaMobile #DDOBcasting
  • 3. W opisie krótko uzasadnij, dlaczego akurat Ty zasługujesz na wzięcie udziału w sesji!

lub

  • 1. Strzel sobie selfie, na którym oprócz siebie pokażesz wybrany produkt w aplikacji Allegro, wyświetlony na ekranie Twojego smartfona!
  • 2. Wrzuć zdjęcie na swój profil na Instagramie, oznaczając na nim profil @moda_allegro i @ddobinsta oraz dodaj w opisie #ModaNaAllegro #ModaNaMobile #DDOBcasting
  • 3. W opisie krótko uzasadnij, dlaczego akurat Ty zasługujesz na wzięcie udziału w sesji!

Casting trwa do 26. listopada. Już następnego dnia wybierzemy dziesiątkę finalistów, którzy przejdą prawdziwą METAMORFOZĘ pod okiem profesjonalistów oraz czwórki naszych Gwiazd!

Wszyscy finaliści zawalczą o udział w sesji zdjęciowej dla magazynu JOY.

Regulamin konkursu Zapoznaj się z regulaminem i szczegółami konkursu